Rastali se Igokea i Šćekić

Aco Lazarevićutorak, 04 novembar 2014 14:16 Facebook Facebook Google

Klub iz Aleksandrovca nije želeo da nastavi saradnju sa iskusnim košarkašem.

Rastali se Igokea i Šćekić

Ekipa Igokee igra sve bolje, ali će na tržištu morati da reaguje i dovede jednog igrača pod košem. Naime, predstavnik Bosne i Hercegovine u ABA ligi nije želeo da nastavi saradnju sa Markom Šćekićem (33, 207).

"Marko Šćekić više nije igrač Igokee, jer klub nije želeo da produži saradnju sa njim. Ugovor je bio potpisan na dva meseca, a nakon toga je mogao biti produžen do kraja sezone. Međutim, Marko Sćekić nije ispunio očekivanja čelnika kluba i dobio je slobodu u izboru nove sredine", navodi se u saopštenju Igokee ovim povodom.

Pre dolaska u Aleksandrovac, Šćekić je tokom karijere igrao za Drinu iz Zvornika, Borac iz Banja Luke, Vojvodinu, Turov, Oldenburg, Budućnost, Kantu i vareze.

(foto: KK Igokea)

Srodni članci

Ostavi komentar

Blog