Marković napustio Himki

Đorđe Miljanićčetvrtak, 18 jul 2019 13:11 Facebook Facebook Google
Srpski plejmejker je ostao bez kluba.
Marković napustio Himki
Dolaskom Stefana Jovića u Himki, postalo je jasno da je Stefan Marković pred izlaznim vratima kluba. Tako je popularni Pefi posle dve godine provedene u Podmoskovlju postao slobodan agent, te je samim tim u potrazi za novim angažmanom.

Marković je u Himki došao iz Zenita i to kao jedan od najboljih igrača VTB lige. Ali, njegova uloga u novom timu je bila sporedna, kao i većini njegovih saigrača, te nije prikazao onako dobre partije kakve su se možda očekivale. 

(foto: EuroLeague)

Srodni članci

Ostavi komentar

Blog