Ozbiljna pojačanja u Vršcu

MVPčetvrtak, 24 septembar 2015 13:18 Facebook Facebook Google

Provereni bek i centar naredne sezone u domaćoj ligi.

Ozbiljna pojačanja u Vršcu

Košarkaški klub Vršac Swisslion doveo je dva nova pojačanja, Mladena Jeremića i Rajka Kljajevića.

Mladen Jeremić (27, 198) igra na poziciji beka šutera. Dobro je poznat vršačkoj publici, jer je dve sezone nosio dres Hemofarma (2010-2012). Pre Vršca je igrao u FMP-u, gde je prošao sve mlađe selekcije, a iz Hemofarma je prešao u italijansku Ređanu. Pola sezone je proveo i u Bukaneros de la Guajra iz Venecuele. Kratko je igrao za Igokeu i Metalac. Kao član mlađih selekcija reprezentacije Srbije okitio se sa tri zlata i jednom bronzom, od čega je jedno svetsko zlato (SP za juniore u Novom Sadu).

Rajko Kljajević (30, 204) igra na pozicijama krilnog centra i centra. U karijeri je igrao za Radnički 034, Ergonom iz Niša, Radnički iz Kragujevca i Jagodinu, kao i za klubove iz Poljske, Rumunije i Tunisa.

KK Vršac Swisslion je do sada doveo Nikolu Čvorovića, Filipa Dumića, Andriju Simovića i Jovana Starinčevića, dok su od prošle godine u timu ostali Miloš Savović, Nikola Tomašević, Stefan Mitrović, Aleksandar Tanasković i Miloš Riboškić.

Sezona počinje 3. oktobra, a u prvom kolu Košarkaške lige Srbije Vrščani idu u goste Slogi iz Kraljeva.

 

(foto. KK Vršac Svisslion)

Srodni članci

Ostavi komentar

Blog