locked ELFC Head 2 Head Liga 2013/14

Više
10 jan 2014 22:29 - 10 jan 2014 22:37 #67547 od DachoRsf
DachoRsf je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014

Mate_Kokičar napisao/la:

DachoRsf napisao/la:

Mate_Kokičar napisao/la: 127.6
Užas. :thumbdown:

Ali kolo je generalno očajno.
Neće biti nekih ekstra rezultata.


Je li ti ovo rezultat iz kupa ?


Je. Ista je ekipa i u kupu i u ligi. ;)


Cestitam na pobjedi. Sledeci duel moram da te dobijem sa 34 indeksa razlike kako bih prosao dalje.

REZULTATI, TABELE I RASPORED H2H ABA LIGE - docs.google.com/spreadsheets/d/1GJ7AOOUx...0IWPNxi9I/edit#gid=0
REZULTATI, TABELE I RASPORED ELFC H2H lige 2016/2017 - docs.google.com/spreadsheets/d/1MVpGL1tP...5AjO-M57E/edit#gid=0
Poslednja izmena: 10 jan 2014 22:37 od DachoRsf.
Tema je zaključana.
  • Jose Luis Torrente
  • Jose Luis Torrente's Avatar
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Glupa Ruka Zakona
Više
10 jan 2014 22:29 #67548 od Jose Luis Torrente
Jose Luis Torrente je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Ja ne verujem jos da sam od CiraLoC-a izgubio za 0.9 :wall:
Samo da je Dijamantidis pogodio poslednje bacanje, Nocioni ne bi dosao do jos jednog skoka i tada bih junacki pobedio za 0.1 :D
Cestitam CiraLoC :)

Mene, ako me se sete za Dan bezbednosti sete, a ako ne, nikom ništa, to je bila moja građanska dužnost. Najveće zadovoljstvo bit će mi misao da sam jednog čoveka izveo na pravi put.
Tema je zaključana.
  • Jose Luis Torrente
  • Jose Luis Torrente's Avatar
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Glupa Ruka Zakona
Više
10 jan 2014 22:33 #67549 od Jose Luis Torrente
Jose Luis Torrente je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014

Heroj ulice napisao/la: Vratice mi Torrente za ono u ligi duplo, sreca moja pa je genije koji organizuje kup stavio da se igraju 2 meca pa jos nisam ispao.


Nema opustanja, tek ces da osetis "gazenje" :PP

Mene, ako me se sete za Dan bezbednosti sete, a ako ne, nikom ništa, to je bila moja građanska dužnost. Najveće zadovoljstvo bit će mi misao da sam jednog čoveka izveo na pravi put.
Tema je zaključana.
Više
10 jan 2014 22:34 #67550 od tRash
tRash je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Kolo za zaborav, i u kupu i u ligi sam izgubio za neku siću od indeksa. Ostaje mi da u kupu sledeće kolo dođem nekako do pobjede. A buku u ligi čestitam zvanični ulazak u PO a meni ostaje da se u poslednjem kolu borim za prolaz, možda mi bude dovoljan i poraz uz neku malu razliku.
Tema je zaključana.
Više
10 jan 2014 22:36 #67551 od Radnicki Kg
Radnicki Kg je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014

Kojić napisao/la: @RadnickiKg kakvo je stanje? Ja oko 85 wtf

Ja 107 :slamkasrb:
Tema je zaključana.
Više
10 jan 2014 22:49 #67555 od Bleki
Bleki je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Pokido si!!! Svaka cast ;)
Nije velika razlika ali nije bas ni dostiziva
Tema je zaključana.
  • Heroj ulice
  • Heroj ulice's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Erdoglija-centar univerzuma!
Više
10 jan 2014 22:58 #67557 od Heroj ulice
Heroj ulice je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Sraman rezultat, ipak dobio sam u ligi jer Tigar ne igra. U kupu moram da poludim da bih prosao!

Uvek sam zeleo biti heroj, ne kao James Bond-prokleti tajni agent, zeleo sam biti HEROJ ULICE!
Tema je zaključana.
Više
10 jan 2014 23:22 - 10 jan 2014 23:24 #67560 od DachoRsf
DachoRsf je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Minimalne su sanse da se poklope rezultati u poslednjem kolu pa da idem dalje. Jedno kolo (koliko sam pauzirao) je bilo dovoljno da me udalji od PO .

REZULTATI, TABELE I RASPORED H2H ABA LIGE - docs.google.com/spreadsheets/d/1GJ7AOOUx...0IWPNxi9I/edit#gid=0
REZULTATI, TABELE I RASPORED ELFC H2H lige 2016/2017 - docs.google.com/spreadsheets/d/1MVpGL1tP...5AjO-M57E/edit#gid=0
Poslednja izmena: 10 jan 2014 23:24 od DachoRsf.
Tema je zaključana.
  • Heroj ulice
  • Heroj ulice's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Erdoglija-centar univerzuma!
Više
10 jan 2014 23:25 #67562 od Heroj ulice
Heroj ulice je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Azuriranje, naravno sutra.

Uvek sam zeleo biti heroj, ne kao James Bond-prokleti tajni agent, zeleo sam biti HEROJ ULICE!
Tema je zaključana.
  • bookmaker
  • bookmaker's Avatar
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Datum registracije: 06 sep 2012
Više
10 jan 2014 23:33 - 10 jan 2014 23:36 #67563 od bookmaker
bookmaker je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Imam 2 tima , ovaj iz pvt liga i jedan u kojem ne radim izmjene sem ako je neko povrijedjen ili nije vise u fantaziju.Taj drugi tim koji ne diram 196.4 :D Zauzeo 7. mjesto u kolu i 1. u "your country".Da ne bude zabuna nije CG vec Srbija...

Sto se tice H2H pobjedih duel na srecu , zbog 0 tRasha jer mu nije igrao jedan igrac.Mada sam izbacio Bryanta i on normalno odigra dobro cim ga prodam.Za kup sam zaboravio sa kime igram , pa nemam pojma kako tu stojim , vjerovatno ne bas dobro sa 120.7 ;)

Edit : tek sada sam pogledao rezultate iz pvt liga , pa da se ispravim.120.7 je sasvim solidan rezultat i sa kim god da igram kup nisam u problemu tj nekom nedostiznom zaostatku!

“Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
fukara se obogati.”
― Ivo Andrić
Poslednja izmena: 10 jan 2014 23:36 od bookmaker.
Tema je zaključana.
  • Heroj ulice
  • Heroj ulice's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Erdoglija-centar univerzuma!
Više
11 jan 2014 12:45 #67606 od Heroj ulice
Heroj ulice je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
1. Mate-DachoRsf 127.6-93.7
2. RadnickiKg-Kojic 107-89.1
3. Torrente-Heroj ulice 124.1-86.5
4. Matya-Vaso 110.3-121.5
5. XXL-Zolja 145-125.9
6. Kole-DrOetker 104.3-104.1
7. Joksa-Milanovic 124.4-120.7
8. Trash-Bookmaker 114.1-120.7


Ja na kraju ostadoh sa najmanje sansi za prolaz dalje :wall:

Uvek sam zeleo biti heroj, ne kao James Bond-prokleti tajni agent, zeleo sam biti HEROJ ULICE!
Tema je zaključana.
  • bookmaker
  • bookmaker's Avatar
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Datum registracije: 06 sep 2012
Više
11 jan 2014 13:06 #67614 od bookmaker
bookmaker je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Gledam i sve mislim greska ;) Sa tRashom sam igrao i duel u H2H i jos razmijenili timove tj znamo ekipe jedan drugome , a igra se jos jedan duel u kupu ;)

Bolje da nisam vidjeo sa kime sam u kupu , tako ne bih sada imao barijeru da ne uzimam igrace koje on ima jer na taj nacin ga blokiram i svogim na manje sansi za stizanje.Kako sam vec obezbijedio playoff u H2H pokusacu da napravim izmjene kojima cu biti zadovoljan , a da budu timovi sto razlicitiji.

“Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
fukara se obogati.”
― Ivo Andrić
Tema je zaključana.
Više
11 jan 2014 13:15 #67620 od DrOetker
DrOetker je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Kakav duel u kupu, razlika 0.2. :)

Meni u ligi 4 kola prije kraja trebala jos 1 pobjeda da osiguram plej of i ja uspijem vec 3 meca da izgubim pa ce zadnji mec odlucivati o ulasku u plej of i to direktni duel sa Chamberlanom.
Tema je zaključana.
  • Heroj ulice
  • Heroj ulice's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Erdoglija-centar univerzuma!
Više
11 jan 2014 13:18 #67622 od Heroj ulice
Heroj ulice je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Ladno je palo da igrate i u kupu i u ligi :D


Stize nam i poslednje kolo. U A diviziji Ninca, Aleksa, Doktor i Kojic se bore za 2 mesta. Ninca i Doktor igraju medjusobno, Kojic sa Ogijem a Aleksa sa Mateom. U B diviziji se ne zna ko pije ko placa, pola lige ima sanse za prolaz dalje. Bice pakleno.

Jos jednom da ponovim da kos razlika (index razlika) kako god, koja sluzi samom sajtu da rangira timove nece imati NIKAKAV uticaj na nas konacni plasman.

Uvek sam zeleo biti heroj, ne kao James Bond-prokleti tajni agent, zeleo sam biti HEROJ ULICE!
Tema je zaključana.
Više
11 jan 2014 13:21 #67624 od DachoRsf
DachoRsf je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Sta se desava u slucaju da u sledecem kolu ja pobijedim Matya, Book pobijedi EKV-a a CiraLoc pobijedi BFC1947 ? U tom slucaju cemo Ja, EKV i CiraLoc imati skor 6-7 , s' tim da sam ja pobijedio CiraLoc-a a, izgubio od EKV-a a CiraLoc je pobijedio EKV- a ? :D Ko ide dalje ? :D

REZULTATI, TABELE I RASPORED H2H ABA LIGE - docs.google.com/spreadsheets/d/1GJ7AOOUx...0IWPNxi9I/edit#gid=0
REZULTATI, TABELE I RASPORED ELFC H2H lige 2016/2017 - docs.google.com/spreadsheets/d/1MVpGL1tP...5AjO-M57E/edit#gid=0
Tema je zaključana.
Vreme kreiranja strane: 0.110 sekundi
© 2013 - 2017 Mvp.rs. Sva prava zadržana.