locked ELFC Head 2 Head Liga 2013/14

  • Heroj ulice
  • Heroj ulice's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Erdoglija-centar univerzuma!
Više
25 jan 2014 13:58 - 25 jan 2014 14:06 #70270 od Heroj ulice
Heroj ulice je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Ajde neka neko od ucesnika kupa izbaci rezultate, ja ne mogu.

1.Bjede-CiraLoc 122.3-164.3

2.Joksa-Kole 135.6-132.5

3.Delijekg-tRash 116.9-82.4

4.OgiWade-Vasopfc 127.7-137.4

5.Bossko-GordanKg 118.5-115.9

6.Trojcica-Matya 125-119

7.DrOetker-kPeTeH 110.9-145.9

8.Chemberlein-Johnnys15 135.5-127.6

Uvek sam zeleo biti heroj, ne kao James Bond-prokleti tajni agent, zeleo sam biti HEROJ ULICE!
Poslednja izmena: 25 jan 2014 14:06 od Heroj ulice.
Tema je zaključana.
  • Jose Luis Torrente
  • Jose Luis Torrente's Avatar
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Glupa Ruka Zakona
Više
25 jan 2014 14:44 #70278 od Jose Luis Torrente
Jose Luis Torrente je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Mate-Kojic 122.3 - 125.0

Torrente-Vaso 110.7 - 137.4

Zolja-Kole 139.8 - 132.5

Milanovic-tRash 127.6 - 130.3


Mislim da je to to :)
Prijavite greske ako ih ima.

Mene, ako me se sete za Dan bezbednosti sete, a ako ne, nikom ništa, to je bila moja građanska dužnost. Najveće zadovoljstvo bit će mi misao da sam jednog čoveka izveo na pravi put.
Tema je zaključana.
Više
25 jan 2014 16:04 #70320 od Bleki
Bleki je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Hahaha ladno sam dobio i Matya (u ligi) i Mate Kokicara (u kupu). Zato je pao sneg
Tema je zaključana.
  • matya
  • matya's Avatar
  • Van mreže
  • Zvezda ekipe
  • Zvezda ekipe
  • Zagor Te Nej (duh sa sekirom)
Više
25 jan 2014 17:21 #70336 od matya
matya je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014

Kojić napisao/la: Hahaha ladno sam dobio i Matya (u ligi) i Mate Kokicara (u kupu). Zato je pao sneg


Ja skroz zaboravio da napravim izmene, zato ću već sutra početi sa skautingom za drugi meč! :plan:
Tema je zaključana.
  • vasopfc
  • vasopfc's Avatar
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • NIJE UVEK LAKO, ALI JE UVEK LEPO
Više
25 jan 2014 17:30 #70340 od vasopfc
vasopfc je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Napeto je kao u klonji.
OgiWade je pružio očekivano bolji otppor nego Torente.

Njegov bljesak u prošlom kolu je bio baš to - bljesak (a to obično kratko traje)

Nego, znam da smaram, al molim nekog od nadležnih da odgovori, da ne lutam:

U kupu se igraju 2 kola i gleda se razlika ako bude 1-1
U H2H se igra do 2 dobijene, i ako bude 2-0, jedno kolo ladim ekipu


Dal sam u pravu za ovo???

„Ja molim igrače Partizana da pobede danas, ako mogu. Ako ne mogu, onda drugi put, kad budu mogli.“
Tema je zaključana.
  • Heroj ulice
  • Heroj ulice's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Erdoglija-centar univerzuma!
Više
25 jan 2014 17:33 - 25 jan 2014 17:34 #70341 od Heroj ulice
Heroj ulice je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Jesi

edit. u kupu se gleda ko je skupio vise indexa u oba meca ako bude 1-1

Uvek sam zeleo biti heroj, ne kao James Bond-prokleti tajni agent, zeleo sam biti HEROJ ULICE!
Poslednja izmena: 25 jan 2014 17:34 od Heroj ulice.
Tema je zaključana.
Više
25 jan 2014 17:39 #70344 od Ninča
Ninča je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Ух. Успео сам да победим без два и по играча (Хендрикс,Хопсон,Милосављевић) :)
Tema je zaključana.
  • Jose Luis Torrente
  • Jose Luis Torrente's Avatar
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Glupa Ruka Zakona
Više
25 jan 2014 18:00 #70354 od Jose Luis Torrente
Jose Luis Torrente je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014

vasopfc napisao/la: OgiWade je pružio očekivano bolji otppor nego Torente.

Njegov bljesak u prošlom kolu je bio baš to - bljesak (a to obično kratko traje)


Dobro zapazanje :thumbup:

Mene, ako me se sete za Dan bezbednosti sete, a ako ne, nikom ništa, to je bila moja građanska dužnost. Najveće zadovoljstvo bit će mi misao da sam jednog čoveka izveo na pravi put.
Tema je zaključana.
Više
25 jan 2014 19:31 #70391 od Bleki
Bleki je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014

matya napisao/la:

Kojić napisao/la: Hahaha ladno sam dobio i Matya (u ligi) i Mate Kokicara (u kupu). Zato je pao sneg


Ja skroz zaboravio da napravim izmene, zato ću već sutra početi sa skautingom za drugi meč! :plan:


Red bi bio da i ja docekam neki bljesak, kao Torente prosle sedmice, i dobijem jos taj jedna mec. :pray:
Tema je zaključana.
Više
30 jan 2014 19:51 #71480 od DachoRsf
DachoRsf je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Lengford ili Bogdan?

REZULTATI, TABELE I RASPORED H2H ABA LIGE - docs.google.com/spreadsheets/d/1GJ7AOOUx...0IWPNxi9I/edit#gid=0
REZULTATI, TABELE I RASPORED ELFC H2H lige 2016/2017 - docs.google.com/spreadsheets/d/1MVpGL1tP...5AjO-M57E/edit#gid=0
Tema je zaključana.
  • Heroj ulice
  • Heroj ulice's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Erdoglija-centar univerzuma!
Više
30 jan 2014 19:57 #71483 od Heroj ulice
Heroj ulice je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Opet menjas u minut do 12? Pa kad ti opet pukne net ili zakoci nesto djavo ce ti biti kriv :PP

Uvek sam zeleo biti heroj, ne kao James Bond-prokleti tajni agent, zeleo sam biti HEROJ ULICE!
Tema je zaključana.
Više
30 jan 2014 20:09 #71488 od DachoRsf
DachoRsf je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014

Heroj ulice napisao/la: Opet menjas u minut do 12? Pa kad ti opet pukne net ili zakoci nesto djavo ce ti biti kriv :PP


Danas u 12h sam izvrsio izmjene, nego, cisto pitam da vidim vase misljenje posto sam izbacio Lengforda a ubacio Bogdana.

PS. Nije kulturno plaziti se :(

:D

REZULTATI, TABELE I RASPORED H2H ABA LIGE - docs.google.com/spreadsheets/d/1GJ7AOOUx...0IWPNxi9I/edit#gid=0
REZULTATI, TABELE I RASPORED ELFC H2H lige 2016/2017 - docs.google.com/spreadsheets/d/1MVpGL1tP...5AjO-M57E/edit#gid=0
Tema je zaključana.
  • Heroj ulice
  • Heroj ulice's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
  • Erdoglija-centar univerzuma!
Više
30 jan 2014 20:53 #71509 od Heroj ulice
Heroj ulice je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Jasno vam je zasto Teodosic kida? Zato sto sam ga sad izbacio, jebem li ti srecu! :mad: :wall:

Uvek sam zeleo biti heroj, ne kao James Bond-prokleti tajni agent, zeleo sam biti HEROJ ULICE!
Tema je zaključana.
Više
30 jan 2014 21:11 #71513 od Bleki
Bleki je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014

Heroj ulice napisao/la: Jasno vam je zasto Teodosic kida? Zato sto sam ga sad izbacio, jebem li ti srecu! :mad: :wall:


Pretece me. I ja sam ovo hteo da napisem. :wall:
Tema je zaključana.
Više
30 jan 2014 21:25 #71517 od DachoRsf
DachoRsf je odgovorio na temu: ELFC Head 2 Head Liga 2013/2014
Teodosica imam u svim ekipama osim u najboljoj.

Spanulis me ukopava.

REZULTATI, TABELE I RASPORED H2H ABA LIGE - docs.google.com/spreadsheets/d/1GJ7AOOUx...0IWPNxi9I/edit#gid=0
REZULTATI, TABELE I RASPORED ELFC H2H lige 2016/2017 - docs.google.com/spreadsheets/d/1MVpGL1tP...5AjO-M57E/edit#gid=0
Tema je zaključana.
Vreme kreiranja strane: 0.124 sekundi
© 2013 - 2017 Mvp.rs. Sva prava zadržana.